ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Голові Політичної партії "Всеукраїнське об`єднання "Свобода" п. Олегу Тягнибоку

Звернення з вимогою відкликання Ю.Михальчишина

Звернення від громадян України
У період цивілізаційного вибору України, який ставить перед нашою державою черговий важливий виклик, ми, громадяни України звертаємося до Вас із вимогою розпочати процедуру відкликання члена ВО “Свобода” Михальчишина Юрія Адріяновича зі складу народних депутатів Верховної ради України.
За останні роки діяльність цього представника Вашої партії носить характер дискредитації не тільки цивілізованих політичних відносин, але й самої ідеології українського націоналізму. Досить згадати тільки ситуацію навколо 9 травня 2011 р., некоректну поведінку стосовно опонентів та ображання виборців в 2012 р., цьогорічні доноси на представників Автономного опору. При цьому не вдаємося до оцінки ідеологічних висловів цього представника партії.
24 листопада 2013 р. під час євромітингу у Львові відбулася чергова подія, яка засвідчила ставлення Ю. Михальчишина до громадян України – нагле, цинічне, неприховане втручання у протестну акцію, намагання дискредитувати громадську активність і перевести її під своє керівництво. Остаточним штрихом стало обзивання ініціаторів акції “сопляками”, що було однозначно негативно сприйнято присутніми. Зрештою, ставлення Ю.Михальчищина до людей нічим не відрізняється від ставлення будь-якого регіонала.
Таке “отаманство” у справжній військовий час закінчилася б розстрілом, проте ми вимагаємо цивілізованої реакції – складення повноважень народного депутата. Досить шукати лише ворогів навколо! Нам не принципово, чи станеться це відкликання добровільно, з усвідомленням провини, а чи під тиском керівництва партії. Подальша присутність Ю. Михальчишина у Вашій партії – це вже серйозний удар по іміджу самої структури, тому політрада ВО “Свобода” повинна бути сама зацікавлена у кроці очищення. "Зіркова хвороба" працює проти українського націоналізму.
Відсутність позитивної реакції на дане звернення засвідчуватиме виключно декларативну європейськість керівництва партією та неминуче відіб’ється на Вашому рейтингу.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Звернення з вимогою відкликання Ю.Михальчишина до Голові Політичної партії "Всеукраїнське об`єднання "Свобода" п. Олегу Тягнибоку була створена и написана Гривул Тарас (gryvul@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.