ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
23 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України В.Ф. Януковичу

ДЕРЖИМОРДУ ПІЛАВОВА - У ВІДСТАВКУ!

Пане Президенте!

Громадськість Луганська та всієї України обурена інцідентом, що стався 6 січня в Красноярівському лісництві міста Луганська. В канун Різдва, святого православного свята, коли закінчується Різдвяний піст й до першої зірки навіть не можна вживати їжу, весь православний світ, включаючи посадовців всіх рівнів, молиться та прославляє Іісуса Христа, просить благословення Божого на цілий рік та добробуту, любові й злагоди для свого народу. Але це не для Луганської міської ради.
Представники громадськості, серед яких були активісти Радикальної партії та журналіст, виявили та зафіксували на відео в компанії першого заступника міського голови Маноліса Пілавова посадових осіб, які влаштували п’янку після полювання. Коли в одному з автомобілів були виявлені туші незаконно впольованих кабанів, головний єгер Майстренко у стані алкогольного сп’яніння стрибнув за кермо та намагався втекти на цій машині, незважаючи на людей, які намагалися йому перекрити дорогу.
Цей інцідент був зафіксований на відео, яке транслювали всі телеканали, за даним фактом було одразу ж подано заяву до міліції. Вісім свідків події плюс близько десятка її безпосередніх учасників бачили спиртні напої на столі, вбитих кабанів. Вже минув робочий тиждень, але ніяких заходів з боку міліції не було вжито – свідків ніхто не викликає. У будь-якій країні самої занедбаної демократій посадовець будь-якого рівня після такої події вже опинився б якщо не у відставці, то на лікарняному. Але не в Україні і не в Луганську, де розкрадається майно ї кошти під керівництвом мера Кравченка. Якщо б правоохоронні органи оперативно й неупереджено провели б перевірку, можливо, із застосуванням детектору брехні, стало б відомо, що на тому полюванні був і мер Кравченко, якого підлеглі сховали в одному з тонованих джипів, де він трусився під сидіннями. На його щастя, мої хлопці рванули за Майстренком, який відволік увагу, увозячи кабанів. Але Бог суддя тому Кравченку, був він там того дня чи не був… Звісно, він організатор таких полювань та п’янок з підлеглими, але увагу від нього відволікають заяви Маноліса Пілавова, який публічно бреше, що вбили якусь лису і його мисливці змусили по традиції після першої крові випити по сто грамів. Цей держиморда вважає не тільки луганчан, але й усіх українців, які бачили цю ганьбу у Різдвяні свята, дурнями, що повірять у подібну маячню!
Мені достовірно відомо, що майже в межах міста існує декілька «заказників» з вишками та табличками про заборону полювання, вигулу собак та навіть прогулянок для простих людей, але звісно ж, не для Кравченка та його оточення. Вони влаштовують собі розкішне життя, п’янки та полювання, коли у луганчан протікають дахи, затоплені підвали, пенсіонерів викидають з громадського транспорту, з жителів міста вимагають хабарі у лікарнях та учбових закладах. Але держимордам на це начхати, вони навіть заборонили луганчанам приходити на сесії, щоб не заважали дерибанити землю, бюджет та комунальне майно!
Я вже неодноразово звертав увагу високопосадовців на Луганську міську раду, де панують корупція, порушення прав громадян, бездіяльність чиновників та зловживання службовим становищем. Але стосовно Пілавова – окрема розмова. Цей заступник міського голови, якій відповідає за бюджет, транспорт, ЖКГ та основні сфери життєдіяльності міста, зміг з 2006 року понабудувати триповерхових особняків для себе і своїх дітей, понакупив супердорогих автомобілів, працевлаштував своїх синів на керівні посади в правоохоронних органах. При цьому не вважає українців за людей і навіть побив в своєму кабінеті ветерана. Звісно, якщо він після побиття не пішов у відставку, то після вбивства кабанів у заповідній зоні точно сам у відставку не піде. Наступним кроком буде стрільба по людях? А якщо Кравченко боїться відправити у відставку такого заступника, значить той багато знає про оборудки Луганського мера. Коротше, рука руку миє.
Прошу Вас, пане Президенте, якнайскоріше особисто втрутитись у ситуацію з Луганським браконьєром-держимордою та доручити правоохоронним органам негайно провести оперативне та неупереджене розслідування. Луганську громадськість вже дістав беспрєдел мера Кравченка та його заступників. Без дієвого втручання ситуація може призвести до вибуху народного гніву!
Прошу Вас в рамках проголошеного в Україні року боротьби з корупцією та порушенням прав громадян створити робочу групу для перевірки дій посадових осіб Луганської міської ради, а саме першого заступника Луганського міського голови Маноліса Пілавова – як цей державний службовець, який не займався бізнесом і не має родичів-бізнесменів, зміг збагатитися за дуже короткий термін. Сподіваємось, що рік боротьби з корупцією почнеться з того, що ПЕРШИЙ ПІДЕ у відставку!
З повагою,
Народний депутат України, Лідер Радикальної партії Олег ЛЯШКО

Відео полювання Пілавова доступне на інтернет-ТБ «Голос народа»

З повагою, нижчепідписані

Петиція ДЕРЖИМОРДУ ПІЛАВОВА - У ВІДСТАВКУ! до Президенту України В.Ф. Януковичу була створена и написана Олег ЛЯШКО (rpollg0@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.