ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
34 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Шановному Януковичу Віктору Федоровичу, президенту України.

Наш выбор ТС

У своїй петиції , ми громадяни України , хочемо Вам висловити , глибоку повагу і вдячність за ваш стійкий характер і турботу про громадян України , по відношенню до останніх подій . Ми поважаємо вашу нелегку працю по відношенню розвитку і процвітання України , але нам здається , що Євроінтеграція - не приведе Україну до подальшого процвітання і благополуччя без Росії. Нам чужі цінності Євросоюзу , ми завжди були одним народом з Росією і Білорусією , і не хотіли б розхід по різні сторони барикад. Хоч Асоціація з ЄС не є членством в ЄС , але вимоги від України вони вимагають цілком . Що обіцяє за собою повну втрату суверенності і наших споконвічних цінностей . Як би там не було добре в Євросоюзі ( з огляду на протести в Греції , і економічну обстановку в Балгаріі , Там далеко не так як показують по телевізору ) , Ми завжди хочемо бути разом з Росією і Білорусією, так як нас об'єднують єдині духовні цінності , єдиний дух , який здатний творити і відроджувати , тому разом ми піднімемо країну нашу і країни СНД. . Тому наш вибір Митний Союз з Росією , Білоруссю , Казахстаном , Вірменією. Що дозволить нам стати на рівень з Євросоюзом , де будуть враховуватися тільки взаємовигідні умови. Тільки разом ми можемо досягти успіхів і процвітання! І в модернізації і в боротьбі з коррубціей в тому числі.
З повагою громадяни України .

З повагою, нижчепідписані

Петиція Наш выбор ТС до Шановному Януковичу Віктору Федоровичу, президенту України. була створена и написана Исламова Мариам (wanesochka@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.