ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
3 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Табачнику Дмитру Володимировичу , Міністр освіти і науки, молоді та спорту України

Петиція з нарахування балів

Ми представники 1 сесії. Хочемо звернутися до Вас з такого питання, як зарахування балів. Таблиця зно 2013 1 і 2 сесії сильно відрізняються, хоча, як і 1,так і 2 сесія були складними. Ми хочемо, щоб Ви справедливо переглянули несправедливо зараховані бали! 1 сесія ЗНО 2013 по Українській мові і Літературі складніша, ніж 2,хоча у 2 бали вище. З математикою така ж проблема. Сильно великий розрив між 1 і 2 сесіями. Ми хочемо, щоб Ви переглянули результати, і зробили шанси на вступи однаковими! Якщо вже не підняли бали першої сесії,то хоча би зробіть їх на одному рівні з другою,щоб було справедливо!

З повагою, нижчепідписані

Петиція Петиція з нарахування балів до Табачнику Дмитру Володимировичу , Міністр освіти і науки, молоді та спорту України була створена и написана Іванова Ольга Васильєвна (o.olya.o.o@mail.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.