ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
0 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України В.Ф.Януковичу, Премьєр-Міністру України М.Я.Азарову

ЗА ЗАКРИТТЯ САМОЧИННО ЗБУДОВАНОГО МЕТАЛУРГІЙНОГО ЗАВОДУ

Вже півтори роки незаконно будується й працює металургійний завод ТОВ ЕНЕРГОКАПІТАЛ по вул. Чкалова 2, в м. Макіївці. неодноразові звернення до мера міста Макіївки Мальцева О.М. завершились лише обіцянками з його боку.

[IMG]http://vk.com/photo-47834869_303241821[IMG]
Сподіваємось на увагу з Вашого боку, аби не допустити правового нигілізму з боку чиновників та покарати власників заводу за порушення екологічних, будівельних норм. Оскільки мер міста обіцянок своїх не виконує, а правоохоронці разводять руками!
[VIDEO]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aR9KyEy1fIo[VIDEO]

З повагою, нижчепідписані

Петиція ЗА ЗАКРИТТЯ САМОЧИННО ЗБУДОВАНОГО МЕТАЛУРГІЙНОГО ЗАВОДУ до Президенту України В.Ф.Януковичу, Премьєр-Міністру України М.Я.Азарову була створена и написана Бузанов Дмитро Вікторович (labirinth@live.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.