ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
2 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Фондам, грантовим організаціям, компаніям, зацікавленим НУО, міжнародним організаціям, дипломатичному корпусу

Підтримка сайту "Українська енергетика UA-Energy.org"

Цим листом висловлюємо підтримку сайту "Українська енергетика UA-Energy.org". Інформація, яку публікує видання, є цікавою і корисною для наших професійних інтересів.

Вважаємо, що подальший розвиток "Української енергетики UA-Energy.org" буде підвищувати рівень поінформованості суспільства про стан української енергетики. Адже сайт знайомить читачів з кращими міжнародними практиками, надає аналітичні матеріали, зберігає експертну об'єктивність у публікаціях.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Підтримка сайту "Українська енергетика UA-Energy.org" до Фондам, грантовим організаціям, компаніям, зацікавленим НУО, міжнародним організаціям, дипломатичному корпусу була створена и написана Антон Антоненко (uaenergy@gmail.com). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.