ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
36 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?Ми залишили свої підписи під петицією Петиція абітурієнтів, які здавали ЗНО з математики 21.05.2012 р. к Віктору Федоровичу Януковичу, Президенту України


Прочитати петицію      ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
Всього 36 підписів
Ім’я Коментарій
36Александр

Задания были средней степени сложности, но на них давалось очень мало времени.
35

34лиза

Це неймовірна несправедлиість!!!Чого,з якої причини така дискримінація?Будь ласка,зробіть усе,що в Ваших силах,а ми прекрасно знаємо,що них-УСЕ!!!!!!!
33Рудківський Вадим Олегович

32ОльКа

31Аліна

ці бали найважливіші для учасників ЗНО,набравших 180-200 балів,адже бачивши завдання першої сесії досить легко було по аналогії розв*язати завдання другої,що й видно по результатах,де друга сесія у категорії 180-200 написала значно краще!
30Василий

29Вадим Гончаренко

28Олексій

27Олег

26Даніелла

25Євген

Вимагаю підвищити бали абітурієнтам першої сесії!
24Люда

23Вероника

22Едітка

21Misha

20Жанна

19Женя

Думаю, Ви самі розумієте,що не справедливо написані тести, які є дорогою в життя, можуть фатально вплинути на долю людини.
18Іван

17jura

16Вася

15Русин Євген Євгенович

14Владислав Зийнич

Успіхів і здійснення мрій
13Иван

12Микола

Вимагаємо підвищення результатів абітурієнтам першої сесії
11Вася

Несправедливе проведення першої сесії !
10Lev

Повысте бал!!!!!!!!!
9Саша

???
8Еміл Сивній

Різні по важкості рівні тестів з математики.
7Ігор

Не згідний із проведенням першої сесії з математики.
6Влад

5Pasha

4Вахрів Світлана Віталіївна

Шановний Вікторе Федоровичу, Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики, маємо зазначити, що завдання другої сесії були набагато легші, ніж завдання першої сесії. А деякі з них - однотипні. Також учасники другої сесії мали змогу краще підготуватися до ЗНО з математики, тому що розв'язки завдань першої сесії були опубліковані в мережі Інтернет. Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні шкали оцінювання, яка б відповідала рівню складності завдань другої сесії. З повагою, абітурієнт 2012 року.
3Алексей

2Дима

Несправедливе ставлення до абітурієнтів з математики І-сесії. Чому ми повинні страждати від халатності людей які склали ідентичні завдання для ІІ-сесії.
1Олег

це як мінімум несправедливо..
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.