ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?Ми залишили свої підписи під петицією Розкрити матеріали справи Царської сім'ї у відкритий доступ і провести Реабілітацію Членів і Нащадків Царської сім'ї к Президентові України, Верховній Раді України, Кабінету міністрів України


Прочитати петицію      ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
Всього 1 підписів
Ім’я Коментарій
1Єгор Мірошко

"Маніфест 17 жовтня 1905 року. Маніфест, укупі з Маніфестом Миколи II від 6 серпня 1905 «О установі Державної Думи», фундирував парламент, без схвалення якого не міг набирати чинності жоден закон. В той же час за Імператором зберігалося право розпускати Думу і блокувати її вирішення своїм правом вето. Згодом Микола II не раз користувався цими правами. Також Маніфест проголошував і надавав політичні права і свободи, такі як: свобода совісті, свобода слова, свобода зборів і свобода союзів. В результаті прийняття маніфесту Імператором були внесені зміни в Основні державні закони Російської імперії, які фактично стали першою російською конституцією. Більшовики відразу оголосили Жовтневий маніфест обманом і призвали всі ліві сили не визнавати його."
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.