ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
10 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?Ми залишили свої підписи під петицією Обращение к Президенту Украины к Президенту Украины Януковичу В.Ф.


Прочитати петицію      ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
Всього 10 підписів
Ім’я Коментарій
10Юличка Кащук

Винница, Украина
9Nyutochka Aleksandrovna

8Вихарев Руслан

Обращение к Президенту Украины
7Артем

Завалить этих мудаков яныка и азирова нах! Заипали вс страну!...
6Вячеслав

янаковича с азировым в отставку, не нехера лутше посадить
5Василий

goog
4Андриевский Владимир Иванович

Предлагаю рассмотреть проект нового гимна над которым я работал почти 10 лет. Там все сказано о стремлениях Украины и украинцах.Хай буде Україна щаслива і вільна! В її хаті хай буде міцною сім’я! Пам'ятатиме прадідів своїх сміливих, Що її боронили на своїх полях! Українці єднайтесь! І у силі кріпітесь! Пам’ятайте про наше майбутнє життя. І щоби Україна, як вільна держава Процвітала навіки! Навіки в буття! Прагне миру і щастя народ України, Своїх діток скликає вкраїнська сім'я. Бо без них нема щастя для матері-неньки, Тож будуймо державу в майбутнє життя! Українці єднайтесь! До звитяги готуйтесь! Пам’ятайте про наше майбутнє життя. І щоби Україна, як вільна держава Процвітала навіки! Навіки в буття! Україно! Міцна наша рідна державо! Співвітчизників ти не забудеш ніде. Захистити тобі їх є честю і правом. Якщо ворог прийде – неминуче впаде! Українці єднайтесь! Дружно в колі тримайтесь! Пам’ятайте про наше майбутнє життя. І щоби Україна, як вільна держава Процвітала навіки! Навіки в буття!
3Денис

безпредел киевэнерго
2Яна

Скажіть будь-ласка, чому у нашій країні скрізь кричать про справедливість?? А в результаті рівняють дітей не чесно!!! У першій сесії були завдання ідентичні по складності до другої. І не дивлячись на це першій сесії знизили на 6 і на 8 балів українську та математику. А тепер ще й біологія. 10 балів у порівнянні з минулим роком! Це знущання над дітьми! Це руйнування мрій! Усі кричать про сраведливість в Україні! Яка ж тут справедливість,коли обдурюють дітей??!
1Шама

Я звезда Шаметок и требую миллион долларов.
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.