ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
0 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, в.о. президента України О. Турчинов

Необхідність проведення антитерористичних дій в Криму

В звязку з останніми подіями на півострові Крим, вимагаємо негайно прийняти відповідні дії. Так як офіційні представники Російської Федерації заявляють, що особи, які тримають в напрузі весь півострів не є військовослужбовцями РФ, вимагаємо вважати їх терористами та сепаратистами і прийняти відповідні міри, при необхідності залучивши до цього міжнародні організації по боротьбі з тероризмом. Після того як півострів буде звільнено - провести в Криму чесний і прозорий референдум, на який буде винесено ті питання, які жителі Криму визначать як надважливі і необхідні.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Необхідність проведення антитерористичних дій в Криму до Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, в.о. президента України О. Турчинов була створена и написана Давиденко Є. (petizi9@i.ua). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.