ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
1 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Міністерству закордонних справ України, Державній прикордонній службі України

визнати небажаними іноземцями

11 березня ц.р. на офіційному сайті Міністерства культури Російської федерації опубліковано звернення діячів культури РФ на підтримку «позиції Президента Російскої Федерації щодо України і Криму». http://mkrf.ru/press-tsentr/novosti/ministerstvo/deyateli-kultury-rossii-v-podderzhku-pozitsii-prezidenta-po-ukraine-i-krymu.
Понад триста колись шанованих осіб, включаючи багатьох етнічних українців, підтримали порушення Путіним міждержавних договорів та основ міжнародного права, введення російських військ на територіюУкраїни, розпалювання сепаратизму в Криму, створення та озброєння банд, які тероризують громадян України в Криму та східних реґіонах України, викрадають і вбивають українських патріотів на українській території.
Вимагаємо від Міністерства закордонних справ визнати осіб, які підписали зазначене звернення, небажаними іноземцями, а від Державної прикордонної служби України – вжиття заходів для недопущення цих осіб на територію України.

З повагою, нижчепідписані

Петиція визнати небажаними іноземцями до Міністерству закордонних справ України, Державній прикордонній службі України була створена и написана Олександр Ворона (ovorona@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.