ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
4 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу

Математика II сесія

Шановний Вікторе Федоровичу,
Від імені абітурієнтів 2012 року, які складали ЗНО з математики 22.05.2012 р., маємо зазначити, що завдання першої сесії (21.05.2012 р.) були набагато легші, ніж завдання другої сесії (22.05.2012 р.). Також учасники першої сесії під час оцінювання задавали питання щодо завдань у соціальній мережі Інтернет, зокрема у ВКонтакті, на які отримували відповіді. Завдання були однотипні, учасники першої сесії мали змогу отримати доступ до заздалегідь розв'язаних завдань, викладених у соціальних мережах.
Наша вимога полягає у тому, щоб Ви дали доручення Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України розібратися у ситуації, що склалася під час тестування з математики, а також у наданні шкали оцінювання, яка б відповідала рівню складності завдань першої сесії, яка майже співпадала з другою.
З повагою, абітурієнти 2012 року.

З повагою, нижчепідписані

Петиція Математика II сесія до Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу була створена и написана Владислав Малиновський (malinovskiy@subg.ru). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.