ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
10 из 10000 подписей
Переглянути підписи
Показать QR-код петиции
Платформа для петиций UaНета
Что вы хотите изменить?

Об'єднаній Опозиції "За Батьківщину"

За Олеся Донія в новому Парламенті України!

30 липня 2012 року планується проведення З'їзду Об'єднаної опозиції "За Батьківщину", на якому будуть проголошені всі узгоджені кандидати, які йдуть по списку та мажоритарними округами.
МИ, нижчепідписані громадяни України, які шанують її культуру, мову та традиції, Європейське прагнення та демократичні цінності, вимагаємо від лідерів ОО включити до першої десятки свого передвиборчого списку кандидатів до Верховної Ради України - Олеся Донія, народного депутата, який завжди(!) особисто голосував своєю карткою (на відміну від багатьох Вас), який відмовився стати політичної тушкою (на відміну від багатьох Ваших однопартійців), який виходив на більшість акцій боротьби із бандитською владою та який виборював Незалежність України, ще за часів революції на Граніті.
Якщо Ви, Лідери Об'єднаної опозиції, кажете про оновлення підходу до своєї політичної дійсності, то, будь ласка, прислухайтеся до думки своїх потенційних виборців, а не розміру передвиборчих внесків!

З повагою, нижчепідписані

Петиція За Олеся Донія в новому Парламенті України! до Об'єднаній Опозиції "За Батьківщину" була створена и написана Гевелєв Олександр (gevelev@ukr.net). Ця петиція знаходиться на публічному Інтернет-сервері OnlinePetition.In.Ua. Власники служби та спонсори не пов’язані з петицією. По технічними та іншим питанням звертайтесь на webmaster@onlinepetition.in.ua

ПОКАЗАТЬ ПОЛНОСТЬЮ QR-КОД

     ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ     
OnlinePetition.In.Ua – надає можливість безкоштовно розміщувати громадські петиції до свідомої громадськості для інформаційно-пропагандистської діяльності.